فوتون

فوتون

شرکت فوتون در سال ۱۹۶۶ باشعار حرکت به سوی رهبری در صنعت خودرو سازی تاسیس گردیده وبه جمع تولید کنندگان خودروهای تجاری پیوست
این شرکت موفق گردید در سال ۱۹۹۸ به عضویت بازار بورس اوراق بهادر شانگهای در اید. عملیات بازاریابی صادراتی و همکاری های بین المللی این شرکت در سال ۲۰۰۲ آغاز گردید. در تاریخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۰۳ موافقت نامه همکاری میان دو شرکت فوتون و دایملر کرایسلر به عنوان بزرگترین شرکت جهانی در زمینه خودروهای تجاری ، منعقد گردید . این حرکت در صنعت خودروهای تجاری ، نماد توسعه موفق در امر همکاری های استراتژیک میان دو شرکت بوده و لذا این امر ، توسعه ای موفق برای شرکت فوتون در زمینه همکاریهای بین المللی به شمار می رود .
در سال ۲۰۰۴ شرکت فوتون با جای گذاشتن بهترین رکورد در تاریخ فعالیت های خود ، به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده خودروهای تجاری به لحاظ میزان تولید و دومین شرکت چینی به لحاظ میزان فروش معرفی شد .
در حال حاضر کامیون های ۳۵ تنی ، خودروهای سواری مسافری سبک ، خودروهای وانت ، خودروهای تجاری ، مسافری متوسط و سنگین و خودروهای چند منظوره دامنه محصولات شرکت فوتون را تشکیل می دهند .
محصولات شرکت فوتون تحت نام های تجاری زیر تولید و به بازار عرضه می گردند
AUMAN . OLLin . SUP . FORLAND . AUV . MIDI . AUMARK
شرکت فوتون محصولات خود را به بیش از ۹۰ کشور جهان صادر می نماید که در این میان می توان به کشورهای حوزه خلیج فارس ، ایران ، سوریه ، کشورهای آسیای نمونه ، کشورهای آسیای جنوب شرقی ، هندوستان ، پاکستان ، کشورهای آفریقایی و کشورهای امریکای مرکزی و شمالی به عنوان بازارهای صادراتی این شرکت اشاره نمود در آیند فوتون اصول کسب و کار را بر نوآوری تکنولوژی ، توسعه استعدادها ، توسعه مالکیت برندها ، ارتقاء همکاری های بین المللی متمرکز خواهد کرد
در سال ۲۰۲۰ فوتون سعی دارد که تبدیل به یک شرکت بین المللی خودرو ساز شده و علم طراحی و تکنولوؤی را با حفظ محیط زیست یکپارچه سازد تا بتواند در میان ۱۰ خودرو ساز برتر دنیا با درآمد عملیاتی بیش از ۴۰۰ بیلیون یوان شود .

فوتون