همکاری سایپا دیزل با ولوو


تاریخ انتشار ۱۸ دی ۱۳۹۵
آخرین ویرایش در ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲

همکاری شرکت سایپا دیزل با ولوو سوئد در سال ۱۳۶۳ با انعقاد قراردادی آغاز شد و سایپا دیزل همواره محصولات این شرکت اروپایی را با فاصله تکنولوژی اندک با اروپا…

همکاری شرکت سایپا دیزل با ولوو سوئد در سال ۱۳۶۳ با انعقاد قراردادی آغاز شد و سایپا دیزل همواره محصولات این شرکت اروپایی را با فاصله تکنولوژی اندک با اروپا تولید نموده و تایید این ادعا، تولید بیش از پنجاه هزار دستگاه انواع کامیون های ولوو از جمله: N12، NL12، NH12، F12، FM9، FM12، FM، FH12، FH16وFH500 تا کنون بوده است.
وی در ادامه از همکاری مستمر شرکت ولوو تراکس با سایپادیزل در حال حاضر خبر داد و گفت:‌ با عنایت به استقبال بسیار خوب هموطنان از محصولات ولوو در رده های مختلف کاربری و نیز افزایش ایجاد تعهدات فروش این محصولات در روزهای اخیر، سایپادیزل در تلاش است تولید خودروهای تجاری را با شتاب بیشتری صورت دهد.
حیدری خاطرنشان کرد: در نیمه نخست سال ۹۶ شاهد عرضه محصولات جدید ولوو در رده های کمپرسی و باری FMX توسط سایپادیزل خواهیم بود که به این ترتیب، نخستین کامیون کمپرسی اتوماتیک تاریخ کشور یعنی کامیون کمپرسی ولوو FMX نیز با آخرین فناوری روز دنیا، به مشتریان محترم عرضه خواهد شد.
مدیر ارتباطات سایپادیزل در پاسخ به این سوال که دلیل اشتیاق ولوو به ادامه همکاری با سایپادیزل علیرغم در اختیار داشتن بازارهای متعدد در سطح جهان چیست؟ یادآور شد: از آنجا که شرکت سایپادیزل رتبه برتر تولیدات ولوو را  به لحاظ کمی و کیفی در منطقه آسیا، اقیانوسیه و افریقا در اختیار گرفته است، از جایگاه ویژه ای در بین شرکای اصلی شرکت ولوو سوئد برخوردار است و قطعا از دست رفتن بازار ایران می تواند لطمات جبران ناپذیری به این شرکت وارد نماید.
گفتنی است، در پی انتشار خبری مبنی بر توقف واردات محصولات سواری ولوو، شایعاتی مبنی بر توقف تولید کامیون های ولوو در ایران نیز در بین مشتریان این نوع محصولات بوجود آمده که این اظهار نظر مدیر ارتباطات سایپادیزل به نوعی پاسخ به شایعات موجود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *